CNC operátor

02.10.2021 LVD S3, a. s.
Miesto práce: Slovensko
okres Revúca
Tornaľa
Poštová 1038/11
98201

Region Revúca
Pozícia / odvetvie: Chemical Industry, Machine Industry, Technology and Development; CNC Programmer, Machine Operator in Chemical Industry
Ponúkaný plat (základná mzda): 810 EUR
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Reálne odmeňovanie nastavené individuálne v závislosti od praxe, skúseností a znalostí samostatnej práce na obrábacích centrách v ľahkej obrobni vrátane portálnych centier( Haas, Mazak, Soraluce, Doosan, Heller, ZB,Aba, Axia/Correa, Uniport/Unisign a iné), a to pri kusovej resp. malosériovej výrobe. Ďalšie bonusy za dochádzku, podpora za cestovanie resp. 100% hradené ubytovanie, stravné lístky len za 0,75 Eur, príplatky za nadčasy 50%počas týždňa a až 100% počas víkendov. Príplatky na 3. pilier a iné bonusy.
ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
810 € mesačne

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 8. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 9. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Obsluha vŕtačky, elektrickej pásovej píly, obrábacích centier, horizontálnej vyvrtávačky- vŕtanie, rezanie a opracovanie dielcov pre hydraulické ohraňovanielisy, hydraulické nožnice a ďalšie dielce na laserové páliace stroje a dorazy, Výkon rôznorodých prác na obrábacích strojov na základe programu.

Ponúkané výhody
ubytovanie

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

ubytovanie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

LVD S3, a. s.
Priemyselná 1946/1, Tornaľa, 98201
Tel: +421911891227

Iné možnosti práce