custom-banner

Ponuka práce/ čistenie skladov (upratovanie) - Trenčianska Teplá

02.08.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčianska Teplá
Region Trenčín
Pozícia / odvetvie: Common Labour, Temporary Work; Cleaner
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,82 EUR/hod.
3,82€/hod. brutto
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- podieľa sa na čistení vnútorných priestorov
- podieľa sa na čistení technologických zariadení a podláh
- zabezpečuje doplnenie spotrebných materiálov podľa aktuálnych požiadaviek
- plní úlohy podľa pokynov nadriadených pracovníkov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Áno

- spoľahlivosť
- flexibilita
- zodpovednosť