Obchodný a projektový manažér

14.09.2021 A2B, s.r.o.
Miesto práce: Slovak Republic; Banská Bystrica Region, Bratislava Region, Košice Region, Nitra Region, Prešov Region, Trenčín Region, Trnava Region, Žilina Region
Pozícia / odvetvie: Marketing Manager, Sales Manager, Project Manager, Electrotechnics, Project Manager, Power Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vyhľadávanie nových zákazníkov, aktívna komunikácia a riešenie potrieb súčasných zákazníkov, tvorba cenových ponúk
- analýza potrieb zákazníkov, vypracovanie cenovej ponuky a uzatváranie zmlúv
- plánovanie projektov, dohľad nad ich realizáciou a ich priebežná kontrola až po finálne odovzdanie
- systémové plánovanie a uskutočňovanie pracovných ciest (aj v zahraničí)
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
- prieskum trhu (trendy, ceny, nové technické riešenia, potenciálni dodávatelia) a prehľad konkurencií

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosti ďalšieho vzdelávania
- notebook, mobilný telefón, služobné vozidlo

Žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte cez formulár kliknutím na - email alebo na Reagovať na ponuku.
Viac informácií ohľadom spracovania osobných údajov nájdete na webovej stránke https://www.a2b.sk/sk/page/career
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA KANDIDÁTOV, KTORÝCH SA ROZHODNEME POZVAŤ NA OSOBNÝ POHOVOR.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: First Level University Education (Bachelor's Degree)
Jazykové znalosti: English (intermediate - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- výborné komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti
- vzdelanie alebo skúsenosti v oblasti elektrotechniky výhodou
- reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť, spoľahlivosť, časová flexibilita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť A2B, s.r.o. je výrobnou a obchodnou spoločnosťou poskytujúcou komplexné riešenia systémov a služieb súvisiacich so zabezpečením nepretržitého napájania pre kritické oblasti telekomunikácií, priemyslu, masmédií, informatiky, distribúcie a ochrany dát, energetiky, dopravy, zdravotníctva, bezpečnosti a ostatné životne dôležité oblasti.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných elektrických zariadení

Adresa:

A2B, s.r.o.
Horská 1
Žilina
Slovak Republic
www.a2b.sk/sk/page/career

Kontaktné údaje:

Zuzana Švoliková
Horská 1, Žilina, 010 03, Slovak Republic
Tel: 0907174081