Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Chceš pracovať ako vodič VZV s platom až 1150€? Pošli nám životopis. Doprava a ubytovanie zabezpečené

TRANSFER International Staff k.s.24.09.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- práca na VZV (ťahač
- vláčik alebo retrak)

- vykládky kamiónov

- naskladňovanie materiálu

- fyzická kontrola dodávky

- zavážanie materiálu k spotrebe

- účasť na inventúrach

- základná starostlivosť o vozík

Ponúkaný plat

920 EUR

Upresnenie platových podmienok

870€/990€ + 5-15% bonus + zákonné príplatky + stravné lístky za každý odpracovaný deň v hodnote 4€

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 2 zmeny - možnosť práce nadčas
- doprava plne hradená zamestnávateľom
- doprava je zo širokého okolia (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany, Trnava ...)
- stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ
- rastúce prémie: 1. mesiac 5 % 2. mesiac 10 % 3. mesiac 15 %
- možnosť rýchleho kariérneho postupu

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- potrebný PLATNÝ PREUKAZ VZV (skupina W1, C)

- podmienka mať prax

- ochota pracovať na dve zmeny

- spoľahlivosť

- pracovitosť

- samostatnosť

- základná matematická gramotnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Tomáš Macho
Tel: 421948723597