custom-banner

Sústružník CNC ! (Ref. č.: 2-10-36754/PF)

26.08.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Region Nitra
Pozícia / odvetvie: Wood Processing Industry
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 - 1600 EUR
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

- Obsluha a nastavovanie CNC sústruhu
- Riadiaci systém Heidenhain
- Práca s výkresovou dokumentáciou
- Kontrola kvality
- Opravy
- Práca v 4 zmennej prevádzke

Benefity a ďalšie výhody:

- Stravné lístky v hodnote 4,20 € a možnosť stravovania sa v priestoroch spoločnosti - firemnej jedálni
- Teambuildingy a firemné akcie
- Multisport karta
- Parkovanie na súkromnom parkovisku
- Cestovný bonus po skončení skúšobnej doby
- Dovolenkový príplatok od 30 €/mesiac
- 40% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v noci
- 50% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v sobotu
- 100% príplatok zo zmluvnej HODINOVEJ mzdy za prácu v nedeľ
- 100% príplatok z priemernej hodinovej mzdy za prácu vo sviatok

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosť na danej pozícii podmienkou
- Zodpovedný prístup k práci