Finančný digitálny nomád pracuj z domu, chaty, plaže

26.07.2021 JJ Lions s. r. o.

Miesto práce: Ak hľadáš slobodu a chceš pracovať aj z pláže či chaty si na správnom mieste
Jediný limit si ty sám

Work from home, Slovak Republic
Pozícia / odvetvie: Administration Clerk, Investment Advisor, Client Consultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 - 6000 EUR
Akvizičný bonus od 1200 do 5000€ závislý od výkonu za prvých 12 mesiacov výšku si určí každý spolupracovník sám
Termín nástupu do práce: from 30.8.2021
Druh pracovného pomeru: business licence
Termín ukončenia výberového konania: 29.8.2021
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Akvizícia nových klientov
Tímová spolupráca
Chceš pocítiť slobodu a zároveň istotu ? Tak pošli životopis

Benefity a ďalšie výhody:

Firemne dovolenky
Firemný paušál
Firemný leasing
Vlastný mentor

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Komunikatívnosť
Chuť podnikať ( pomôžeme ti zo stavbou tvojej firmy od podlahy )
Prijemne vystupovanie
Túžba po slobode