custom-banner

Administrative position with Italian language (Ref. č.: 1-1-36557/PF)

26.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administration
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1300 EUR
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

For huge international company we are now hiring new role – Catalogue analyst with Italian. If you like analytical, back office roles, this may be great opportunity for you! What responsibilities can you expect?

- Managing the catalogue with the products of the company
- Setting up the righta key words of the products
- Categorizing of the products
- Classification of the products
- Working with internal tool/system

Benefity a ďalšie výhody:

Company offers many various benefits, which will be introduced to candidates during the interview.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
Italian (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

We would like process you for that role, if you meet following requirements:
- Position is for fresh graduates or candidates with any type of experience (CS, administrative, finance, back office etc.)
- Fluent English and Italian language (B2 level)
- Dynamic, proactive approach