custom-banner

Administratívny support s nemeckým jazykom

23.07.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administration; Administration Clerk, Assistant
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,00 EUR/hod.
6 €/hod
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: temporary work
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čo budeš robiť?
- pracovať s Excelom na mierne pokročilej úrovni
- pracovať s dátami vo Worde, PowerPointe, PDF
- pripravovať reporty, koordinovať aktivity
- práca s internými aplikáciami
- administratívna práca podľa aktuálnych potrieb tímu

Benefity a ďalšie výhody:

- práca pre IBM
- možnosť home office

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Student - University
Jazykové znalosti: English (proficiency - C2)
German (proficiency - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Čo je na to potrebné?
- životopis zasielať v anglickom jazyku
- komunikatívnosť, flexibilita a organizačné schopnosti
- plynulá angličtina a nemčina
- technické zručnosti s Excel, Word, PowerPoint
- schopnosť pracovať nezávisle a na diaľku s proaktívnym prístupom
- študent 3. alebo 4. ročníka