Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponúkame nenáročnú prácu na pozíciu operátor výroby. Doprava a ubytovanie sú zabezpečené zdarma.

TRANSFER International Staff k.s.16.09.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Práca zahŕňa montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• Pracuje sa podľa stanovených noriem a presných pracovných postupov
• Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek
• Vizuálna kontrola, balenie a následne označovanie hotových výrobkov
• Práca na 3 zmeny

Upresnenie platových podmienok

základná mzda od 750€ + Variabilná zložka mzdy až 15% + príplatok za nočnú zmenu + dovolenková a vianočná prémia

Benefity a ďalšie výhody

• Zvýšenie základnej mzdy po odpracovaní 6 mesiacov
• Príjemné pracovné prostredie
• Príplatok za nočnú zmenu, za sobotu a za nedeľu podľa zákonníka práce
• Dovolenková a vianočná prémia 500€
• Variabilná odmena až 15%
• Príspevok na dopravu alebo využitie našej autobusovej dopravy z 9 smerov ZADARMO
• Poskytovanie nového ubytovania ZADARMO
• Stravovanie priamo v jedálni (výber zo 4 jedál/ aj bezlepkové jedlo za 0,69 EUR)
• Možnosť zálohy už po odpracovaní jedného týždňa
• Koordinátor k dispozícií každý pracovný deň
• Odmena za odporučenie zamestnanca 50€

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nám zavolajte na tel. čísle: +421 940 948 076.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

• chuť pracovať
• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na 3 zmennú prevádzku

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Kristína Tílešová
Tel: 421940948076