NAY a.s.
Nay Elektrodom

Produktový špecialista / Nákupca kategórie IT

NAY a.s.19.09.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava, Tuhovská 15

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Zodpovednosť za priradené tovarové IT kategórie
  • Reporting, kontrola a plnenie KPI
  • Komunikácia a organizácia obchodných rokovaní s dodávateľmi
  • Dojednanie zmluvných podmienok a dodávateľských zmlúv
  • Tendre a výber dodávateľov, produktov
  • Správa produktového portfólia za vlastnú priradenú kategóriu (sortiment, zásoby, ceny)
  • Nakupná a predajná cenotvorba
  • Nominácia a výber produktov pre marketingovú komunikaciu
  • Operatívne úlohy

Ponúkaný plat

1600 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1600 €

Benefity a ďalšie výhody

- motivujúce platové podmienky

- flexibilný pracovný čas

- karta Multisport

- podpora vzdelávania formou konferencií a workshopov

Termín ukončenia výberového konania

23.8.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

  • analytické a logické myslenie , flexibilita
  • znalosť IT sorimentu a trhu
  • anglický jazyk aktívne

  • 8x awarded Superbrands Slovakia
  • Obchodník roka 2019
  • Podporujeme Dobrý anjel