custom-banner

Business Analyst IT (Ref. č.: 1-15-36726/PF)

22.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Administration
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
1700 - 1900 EUR
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si rád/a ponorený/á v dátach a číslach a zároveň by si chcel/a pracovať pre nadnárodnú spoločnosť v oblasti poisťovníctva?

Názov: Biznis analytik – IT tím

Náplň práce:
- nastavovanie sytémov podľa procesných štandardov
- práca na projektoch v prípade zmeny interných systémov a procesov
- zabezpečenie správneho toku dát
- investigatíva dátových anomálii
- riešenie user requestov
- využívanie Excel (Power Pivots) a SQL

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:
- flexibilná pracovná doba od 6:00 do 22:00
- Home office
- 5 dní voľna navyše
- 6 sick days
- príspevok na MHD
- Multisport karta
- príspevok na zdravotnú starostlivosť
- zmluva na dobu neurčitú

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky:
- minimálne 2 roky na podobnej pozícií, pozícia je tiež vhodná pre motivovaných absolventov so stážou s vedomosťami a skúsenosťami z IT a Finance
- práca s Excelom – Power Pivots
- vedomosti z programovaciemu jazyku SQL sú výhodou
- flexibilita, schopnosť improvizovať, ochota zlepšovať sa a chuť učiť sa nové veci
- angličtina na komunikatívnej úrovni minimálne B2