Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Skladník - vodič VZV pre automobilový priemysel! Ubytovanie a doprava zabezpečená ! Mzda až 1100 eur!

TRANSFER International Staff k.s.23.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca VODIČA na VZV zahŕňa:• Príjem a výdaj materiálu do výroby, expedícia hotových výrobkov, zodpovednosť za efektívne a hospodárne používanie prostriedkov spoločnosti• Fyzické preberanie materiálu na príjme• Zaskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému• Inventúry skladových zásob• Príprava materiálu do výroby a zásobovanie výroby a predvýroby• Obsluha VZV a manipulačnej techniky

Ponúkaný plat

954 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 830€ + Variabilná zložka mzdy 15% + príplatky podľa zákonníka práce

Benefity a ďalšie výhody

• Príjemné pracovné prostredie• Autobusová doprava zabezpečená z 9 smerov• Ubytovanie zabezpečené v Topoľčaoch• Príplatky za nočné zmeny, sobotu, nedeľu• Navýšenie základnej mzdy po 6 mes. na 860€• Dovolenková a vianočná prémia 500€• 15% variabilná odmena• Zabezpečená teplá strava v jedálni (0,69€)• Možnosť zálohy

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421944779179

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosti veľkou výhodou (nie podmienkou)
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- ochota pracovať na 3 zmeny