Práca pre študentov v predajniach, Bratislavská, Trenčín

13.08.2021 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Monotónna práca u nás nemá miesto. Vďaka tejto pozícii si tak udržíš ideálny balans – časť dňa stráviš za pokladňou, tu druhú zas „na nohách“ v predajni.
• Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl. Práve ty máš vplyv na ich celkovú spokojnosť.
• Preto sa budeš snažiť, aby bola naša predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie.
• Zabezpečíš, že naši zákazníci nájdu v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve.
• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
Ponúkaný plat (základná mzda):
4,00 EUR/hod.
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná hodinová mzda pri úväzku 20 hod./týž.: 4,00 € / hod.
Benefity a ďalšie výhody:
• Dlhodobú prácu až do ukončenia tvojho štúdia, pri ktorej si dobre zarobíš,
• pracovný čas, ktorý vieš zladiť so svojím rozvrhom,
• postupné zaškolenie, aby si svoju prácu zvládol/zvládla na jednotku,
• bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc,
• občerstvenie na pracovisku, zdravé raňajky na začiatku mesiaca,
• vitamínový balíček a darček k narodeninám či k Vianociam,
• zľavy u našich partnerov,
• ak si navzájom sadneme, máš možnosť zamestnať sa v Lidl po skončení štúdia na plný úväzok.
Termín nástupu do práce:
by agreement (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
10.9.2021
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
Student - University
• Si študent/ka dennej formy štúdia na strednej či vysokej škole.
• Máš viac ako 18 rokov.
• Dokážeš odpracovať 20 hodín za týždeň.
• Nechýba ti pozitívny vzťah k obchodu a chuť pracovať v dynamickom prostredí.