Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj priamo v kmeni prestížnej automobilky so zmluvou na neurčito! Aj pre absolventov!

TRANSFER International Staff k.s.23.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Kompletizácia áut pomocou rôznych nástrojov a komponentov podľa vysokých štandardov kvality, presných pracovných inštrukcií a bezpečnostných postupov.

Pracovné pozície obsadzujeme do úsekov: karosárne, lakovne, montáže a kvality.

Práca na montážnej linke:

- montáž, kompletizácia a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, káblové zväzky a pod.)

- kontrola kvality a funkčnosti vyrobených kusov

- obsadzované pracovné pozície sú vhodné aj pre absolventov bez praxe (možnosť zaučenia)

- zamestnávateľ poskytuje všetky potrebné zaškolenia na výkon činnosti

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

905€ - 935€ základná mzda + motivačná odmena do výšky 15% + 13. plat + zákonné príplatky + príplatky za nadčasy mzda + príspevok na dopravu 20 €

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť získania dochádzkového bonusu do výšky 15% zo základnej mzdy
- zabezpečená doprava ZADARMO z vybraných smerov alebo príspevok na dopravu
- zabezpečené ubytovanie (nad 70km od pracoviska) - UBYTOVANIE: 1. mesiac zadarmo, 2. mesiac 50 EUR, 3. mesiac 75 EUR a od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR
- tréningová akadémia
- 13. plat
- strava na pracovisku s doplatkom 1 euro
- možnosť kariérneho rastu

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948941805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť v automotive veľkou výhodou (nie podmienkou!)

- ochota pracovať na zmeny

- fyzická zručnosť

- dobrá kondícia

- cit pre detail

- flexibilnosť

- spoľahlivosť

- práca je vhodná aj pre skupiny