Koordinátor podpory business predaja

12.07.2021 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si nadšenec mobilných telefónov, mobilných aplikácií, nových technológií a ďalších moderných technických vychytávok? Baví Ťa komunikovať s ľuďmi alebo sa to chceš naučiť? Chceš sa stať dôležitým článkom silnej nadnárodnej spoločnosti? Baví Ťa práca v tíme / kolektíve? Si súťaživý a rád zdolávaš výzvy? Pridaj sa do úspešného tímu biznisovej podpory.

V súčasnosti obsadzujeme voľné pracovné miesta v tíme zodpovednom za starostlivosť o našich firemných SME zákazníkov.

Čo bude Vašou pracovnou náplňou:

  • telefonická a mailová komunikácia s našimi existujúcimi firemnými zákazníkmi
  • spracovanie zákazníckych požiadaviek a podnetov
  • práca v rôznych zákazníckych systémoch
  • zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov a prevádzkových parametrov
  • pozíciu obsadzujeme na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Koho hľadáme:

Kolegu, ktorý má:

  • pozitívny a aktívny prístup
  • výborné negociačné a komunikačné zručnosti
  • silnú zákaznícku orientáciu
  • chuť učiť sa
  • tímového ducha
  • znalosť práce s MS Office, Outlook, Excel na užívateľskej úrovni.

Aké benefity Vám ponúkame:

Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať.
Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:

  • Mobil podľa vášho výberu
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
  • Pravidelné firemné podujatia
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.

Ponúkaný plat (základná mzda):
750 - 923 EUR
Upresnenie platových podmienok:
základná mzda vo výške 750 € + 23% mesačný bonus
Termín nástupu do práce:
by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
Secondary with Leaving Examination