Koordinátor agilného tímu (Scrum Master)

19.08.2021 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte skúsenosti s agilným riadením a hľadáte nové výzvy? U nás v Telekome ich vždy nájdete.

Do nášho tímu, ktorý sa zaoberá vývojom mobilnej aplikácie Telekom hľadáme šikovného agilného koordinátora – scrum mastra.

Čomu sa budete venovať

  • Koordinovať agilný tím zodpovedný za vývoj mobilnej aplikácie Telekom.
  • Poskytovať podporu produktovému vlastníkovi a členom tímu.
  • Vytvárať a udržiavať aktuálne plány agilných dodávok, koordinovať tím a plnenie úloh v rámci sprintov, plniť záväzky voči produktovému vlastníkovi.
  • Pripravovať podklady a koordinovať nasadzovanie dodávok tímu.
  • Technicky viesť komplexné dodávky vrátane prípravy požiadaviek, analýzy implementácie nových technológií a služieb a zaistiť plynulý nábeh do prevádzky.
  • Koordinovať agilné dodávky tak, aby boli v súlade s platnou projektovou a agilnou metodikou a súvisiacimi procesmi.
  • Spravovať a podieľať sa na príprave rozpočtov agilných tímov.
  • Vykonávať pravidelnú kontrolu čerpania rozpočtu.
  • Plánovať, monitorovať a ovplyvňovať kvalitatívne kritériá plnenia cieľov agilných dodávok a súčasne identifikovať, monitorovať a minimalizovať riziká spojené s realizáciou cieľov.
  • Zodpovedať za efektívnu komunikáciu vo vnútri agilných tímov v multitímovom a multiprojektovom prostredí, vrátane komunikácia s ostatnými tímami v skupine Deutsche Telekom.
  • Zaisťovať komunikáciu voči všetkým interesovaným do projektov s cieľom zaistiť zodpovedajúcu informovanosť

Koho hľadáme

  • SŠ s maturitou
  • prax - 3 roky v rámci IT alebo projektového riadenia v IT oblasti (na pozícii koordinátora alebo pozície asistent, junior analytik a pod v rámci tímu)
  • aktívna znalosť AJ
  • certifikáty v oblasti agilného riadenia výhodou
  • znalosť JIRA výhodou

Čo vám ponúkame

  • Mobil podľa vášho výberu
  • Neobmedzený paušál na pracovné účely
  • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
  • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
  • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
  • 4 dni voľna navyše (sick day)
  • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
  • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
  • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
  • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
  • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
  • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Kompenzácia pri práceneschopnosti
Ponúkaný plat (základná mzda):
2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
15% ročný bonus
Termín nástupu do práce:
by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
Secondary with Leaving Examination