Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Práca vo výrobe vhodná pre mužov aj ženy - Mzda až 1050€ + ubytovanie alebo doprava zabezpečené! Nástup ihneď.

TRANSFER International Staff k.s.21.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výroba kovových komponentov v sebe zahŕňa:

- obsluha automatizovaných bodovacích zariadení

- obsluha zváracích poloautomatov a automatov

- lisovanie a zoraďovanie na lisoch

- obsluha CNC frézy

- vystužovanie, vŕtanie otvorov

Upresnenie platových podmienok

3,99 €/hod + 135 € Bonus + Rizikový príplatok + Zákonné príplatky + stravné lístky a odmeny = 1050 €

Benefity a ďalšie výhody

- stabilná práca - základná mzda 3,99 € / hod.
- motivačná odmena až 135 €
- príplatok za prácu v noci
- rizikový príspevok 0,66 € / hod (v závislosti od pracovného miesta) - stravné lístky
- výhoda čerpania ZÁLOH
- zabezpečené ubytovanie !

Skontaktujeme sa so všetkými uchádzačmi, ktorí nám zašlú svoje životopisy.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- vzdelanie v odbore strojárstvo
- výhodou no nie podmienkou!

- spoľahlivosť

- manuálna zručnosť

- pracovitosť

- výborný zdravotný stav