custom-banner

Nákupca s jazykovou kombináciou ANGLICKÝ a TALIANSKY JAZYK (Ref. č.: 1-23-36465/PF)

22.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Manufacture
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
1500 - 1700 EUR
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máš skúsenosti s nákupom?
Baví Ťa vyjednávanie?
Ovládaš plynulo taliansky a anglický jazyk?
Tak potom máme pozíciu presne pre teba.
Pre milovníkov menších, medzinárodných spoločností, ktorí preferujú skôr príjemnú rodinnú atmosféru na pracovisku máme otvorenú pozíciu NÁKUPCA.

Tvojou náplňou práce bude:

- Nákup nepriamych materiálov a služieb
- Vyjednávať cenové ponuky
- Zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek
- Dodržiavanie nákupných procesov a postupov v súlade s internými smernicami spoločnosti
- Zodpovednosť za spracovanie objednávok v optimálnom čase a kvalite
- Priama telefonická a mailová komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- Sledovanie a zabezpečovanie dodania materiálov a služieb zákazníkovi
- Zodpovednosť a riešenie vzniknutých problémov, reklamácií v súvislosti s dodaným materiálom a službou
- Komunikácia s finančným oddelením a podieľanie sa na riešení problémov súvisiacich s fakturáciou

Benefity a ďalšie výhody:

Spoločnosť ponúka:

- Flexibilný pracovný čas (core time - 9:00-15:00)
- Fitnes centrum v tej istej budove
- Príspevky na vzdelávanie, šport
- Mnoho iných atraktívnych benefitov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Second Level University Education
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
Italian (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky na kandidáta:
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti nákupu PODMIENKOU
- TALIANSKY a ANGLICKÝ jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
- Skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
- Výborné vyjednávacie schopnosti
- Pokročilá znalosť programu Excel
- Samostatnosť, aktívny prístup