custom-banner

Zásobovač linky pre firmu v Nitre na 3 zmeny

18.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Priemyslený park Nitra - Drážovce
Nitra
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics, Manufacture; Machine Operator in Engineering, Warehouseman
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
650€ +100€+100€osob.ohodnotenie+100€+100€+50€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zásobuje výrobné linky potrebnými dielmi v reálnom čase podľa štandardov
- dodržiava a aplikuje bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy
- práca vhodná pre mužov
- doplnanie materialu
- zaskladnovanie
- upratovanie okolo centraly materialu
- páskovanie hotových výrobkov a uloženie na miesta a do zón na to určených
- práca so skenerom a počítačom
- práca na 3 zmeny vrátane nočnej práce
- práca v stoji, v chode
- prebaľovanie dielov - spojovací materiál (skrutky, matice a pod) do krabíc podľa objednávky
- bremená nad 15 kg

Benefity a ďalšie výhody:

- práca na 2 zmeny a v kratkom čase prestup na 3 zmeny
- SL 3,83€/zmena bez zrážky
Osobný príplatok: 100€
Zmenový príplatok: 100€
Príplatok za prácu v JLR: 100€
Dochádzkový príplatok: 100€
Výkonnostný príplatok: do 50€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- flexibilita,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť
- výhoda mať vlastné auto