custom-banner

Konštruktér - Nové Zámky

18.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Zámky
Nové Zámky
Pozícia / odvetvie: Machine Industry, Technology and Development; Design Engineer
Ponúkaný plat (základná mzda): 1020 EUR
Od 1020 brutto
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vytváranie a spracovávanie technickej konštrukčnej dokumentácie pre výrobu nástrojov, strojov a zariadení

- vypracovávanie výpočtov podľa rámcových dispozícií a pokynov

- vypracovávanie výkresov a konštrukčných podkladov výrobkov

- podieľanie sa na spolupráci pri vývoji nových zariadení

Benefity a ďalšie výhody:

- príspevok na dochádzanie
- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0€
- doplnkové dôchodkove sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťa
- 13-ty a 14-ty plat
- kvalitné preškolenie
- Pohyblivá pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
German (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosti s návrhom prípravkov a náradia

- technické myslenie,

- NJ alebo AJ mierne pokročilý

- Prehľad v základných vlastnostiach konštrukčných materiálov

- Prehľad v technológiách spracovania konštrukčných materiálov

- Znalosť práce s PC – 3D Autodesk Inventor, VAULT, Autocad, MS Office (Word, Excel, internet)