Hotelová recepčná HORIZONT RESORT*** a hotel HILLS ****

13.09.2021 TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Horizont Resort ****,
Stará Lesná 178
059 60

Stará Lesná Hills ****
153, 059 60

Region Kežmarok, Region Levoča, Region Poprad, Region Spišská Nová Ves, Region Stará Ľubovňa
Pozícia / odvetvie: Receptionist
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1100 EUR
Mzda je uvedená v sume Brutto, výsledná suma závisí individuálne aj na počte odpracovaných hodín prípadne príplatkových dní, ako sú víkendy, sviatky a nočné. Výsledná suma Netto je 800€ až 850€.
Termín nástupu do práce: from 20.9.2021 to 31.10.2021
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na recepcii hotela Hills****
Check in, check out hotelových hostí, starostlivosť o hostí, registrácia a vedenie evidencie hostí, poskytovanie informácií o rezorte a blízkom okolí, práca s hotelovým systémom. Pracuje na dve zmeny - denná a nočná.
Základná administratívna činnosť, obchodná korešpondencia, vykonávanie a evidencia rezervácii, práca s registračnou pokladňou, platobným terminálom, vystavovanie faktúr za ubytovanie.
Súčinnosť pri inventúrach a fakturácii.

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanie v stabilnej, prosperujúcej a ďalej rastúcej spoločnosti so zahraničným zázemím
Zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce výkonu pracovníka
Dlhodobá perspektíva práce s možnosťou rastu
Práca v mladom dynamickom kolektíve, firemné vzdelávanie, rôzne benefity, možnosť využívania vlastných relaxačných služieb v rámci sociálneho programu spoločnosti
Pre zamestnancov zabezpečujeme bezplatný transfer do práce a z práce z Popradu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B1

Iné znalosti:

Business Correspondence, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, Cash Desk

Ovládanie aspoň jedného svetového jazyka na vysokej úrovni (prednostne anglický jazyk), znalosť ďalších jazykov výhodou
Skúsenosti s prácou na recepcii vítané, predovšetkým zo zahraničia
Komunikatívnosť, kultivovaný a profesionálny prejav s orientáciou na zákazníka
Spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilita, lojálnosť, presnosť
Príjemný vzhľad.