custom-banner

Práca vo výrobe, iba ranné zmeny, ženský kolektív

18.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Spišská Belá
Region Kežmarok, Region Poprad
Pozícia / odvetvie: Common Labour, Temporary Work, Manufacture; Fitter, Assembler, Machine Operator in Engineering, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,58 EUR/hod.
3,58€/hod. po skúšobnej dobe 3,60 €/hod.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca vo výrobe na trvalý pracovný pomer
- montáž káblových zväzkov - na prácu Vás zaškolíme
- práca na 1 zmenu, pondelok až piatok 6:30 - 15:00
- práca vhodnejšia pre ženy
- možnosť odpracovať nadčasy v sobotu

Benefity a ďalšie výhody:

finančný príspevok na stravovanie priamo na účet

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno