custom-banner

Operátor/ka výroby v Košiciach. Doprava z Trebišova a obcí po trase ZDARMA! Priemerná mzda 850€

18.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Pozícia / odvetvie: Textile, Leather, Clothing Industry, Manufacture; Tailor, Seamstress, Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
priemerná mzda 850 € v hrubom
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dlhodobá a stabilná práca vo výrobe - poťahovanie kožou.
Na prácu vás dostatočne zaškolíme.
Do závodu Vás z Trebišova a obcí po trase dovezieme zdarma.

Benefity a ďalšie výhody:

- čisté klimatizované pracovné prostredie
- výhodné celozávodné stravovanie

PRÍPLATKY a BONUSY:
- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus,
- mimoriadne odmeny,
- príplatky za prácu v noci, v sobotu, v nedeľu, vo sviatok, nadčas
- nadštandardný BONUS za každú odpracovanú sobotu
- príspevok na čistenie prac. odevov
- príspevok na 3. pilier doplnkového dôchodkového poistenia
- karta zliav, vitamínové balíčky

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno