custom-banner

Referent/ka zákazníckeho centra

17.06.2021 GEBRÜDER WEISS, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Diaľničná cesta 20
903 01 Senec

Senec
Pozícia / odvetvie: Customer support specialist
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Tvojou úlohou je kompetentne komunikovať s koncovými príjemcami zásielok, ktoré Gebrüder Weiss doručuje
- interná komunikuješ a prezisťuješ stavu doručovania zásielky, aby si následne-mohol/mohla informovať príjemcu
- pracuješ v rôznych interných IT systémoch a aplikáciách
- vykonávaš avizáciu zásielok príjemcom
- track and trace zásielok

Benefity a ďalšie výhody:

ročný bonus

Ozývame sa s vyrozumením všetkým uchádzačom, ktorí na pracovnú ponuku zareagujú a ich žiadosť k nám úspešne dorazí.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: Slovak
Vhodné pre absolventov: Áno

komunikatívnosť, angažovanosť, tímovosť