Majster výroby

09.07.2021 ALCAST - Aluminium Foundry, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Humenné
Humenné
Jasenovská 346
06601

Humenné
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Production Supervisor, Machine Operator
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca v stabilnom a priateľskom kolektíve
- Možnosť kurzov a školení
- Mesačné a kvartálne odmeny pri plnení cieľov
- Príspevok na stravu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
950 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
16. 6. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 6. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:5. 7. 2021

Náplň (druh) práce
- Organizovanie a riadenie prác na výrobnom stredisku
- Príprava, realizácia a monitorovanie výrobného procesu
- Zodpovednosť za technický tok výroby a za sprievodnú dokumentáciu
- Kontrola výrobného procesu, zodpovednosť za dodržiavanie výrobných termínov
- Vedenie a dohľadnosť prideľovania prác podľa kvalifikácie zamestnancov
- Navrhovanie a realizácia projektov zamerané na zlepšovanie produktivity, kvality, pracovného prostredia
- Zabezpečenie splnenia hospodárskych ukazovateľov za príslušné výrobné stredisko
- Navrhovanie zmeny technologických postupov z hľadiska urýchlenia a skvalitnenia výroby
- Zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP
- Kontrola, zabezpečenie a tvorba plánu údržby strojov, výrobných nástrojov a celkového výrobného vybavenia
- Kontrola, zabezpečenie a tvorba plánu garančných opráv strojov, pracovných nástrojov a meracích prístrojov

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ALCAST - Aluminium Foundry, s.r.o.
06601 Humenné
Slovensko