AIR & SEA CUSTOMER SERVICE

16.06.2021 PROPLUSCO spol.s r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Transport, Haulage, Logistics, Customer Support; Customs Clearance Clerk, Coordinator, Logistics Officer
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 € (v prípade uchádzačov so seniorskými skúsenosťami bude výška mzdy prerokovaná na pracovnom pohovore)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie komplexného  procesu vybavovania prepravných objednávok po dodanie zásielky konečnému zákazníkovi a s tým
  súvisiace činnosti, vrátane požadovanej dokumentácie a komunikácie s druhými stranami.

- Vytváranie potvrdzovanie prepravných / transportných objednávok a zaisťovanie vyzdvihnutia zásielok v krajine pôvodu.

- Vykonávanie bookingu (rezervácie miesta) a optimalizáciu bookingu podľa príslušných vnútorných smerníc spoločnosti.

- Komunikovanie so zahraničnými prepravnými spoločnosťami.

- Príprava, kontrola  a distribúcia všetkých požadovaných dokumentov druhým stranám (dopravca, príjemca, dodávateľ, a pod.) v súlade
  s ustanoveniami a internými postupmi.

- Zaistenie včasnej a efektívne vyplnenej aktualizácie dokumentácie.

- Riadenie vyzdvihnutia a dodania zásielok.

- Sledovanie stavu zásielok v exportnej / importnej oblasti, identifikácia, zabezpečovanie riešenia incidentov.

- Spracovávanie cenových ponúk a taríf.

- Aktívna komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi.

- Príprava a podkladov na fakturáciu.

Benefity a ďalšie výhody:

- Multisport karta,
- Príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákonnej povinnosti,
- Ovocie na pracovisku,
- Vynikajúci pracovný kolektív,
- Práca v slovenskej spoločnosti so stabilným postavením na trhu,
- Home office,
- Sick days,
- Teambuildingové akcie.

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PLUSIM spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (proficiency - C2)
Vodičský preukaz: B

- skúsenosti v zasielateľstve
- colná deklarácia
- znalosť INCOTERMS
- AJ must have
- vodičák B
- skúsenosti s prácou v programe SAP vítané