custom-banner

Skladník VZV - Hlohovec / DOPRAVA Z OKOLIA, možnosť ubytovania/

02.08.2021 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Hlohovec
Banská Bystrica Region, Bratislava Region, Košice Region, Prešov Region, Trenčín Region, Trnava Region; Hlohovec
Pozícia / odvetvie: Automotive industry; Warehouseman, Forklift Truck Driver
Ponúkaný plat (základná mzda): 875 EUR
základný plat: 875€/brutto
-výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac
-Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod
-príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod
-príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod
-príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod
-príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku- príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku
-13. ty plat
Termín nástupu do práce: from 24.6.2021
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do automobilového priemyslu v Hlohovci príjmeme s okamžitým nástupom skladníka VZV s platným preukazom.

-zabezpečovanie fyzického a systémového transferu materiálu, tovaru, obalov načas a na správne miesto,

-vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardizovaného pracovného postupu, rotovanie na viacerých
pracoviskách v súlade s internými požiadavkami a predpismi
- informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

-Práca v 3 zmennej prevádzke /8h/

Benefity a ďalšie výhody:

Za každú odpracovanú zmenu dennú a poobednú dostáva zamestnanec stravný poukaz na jedlo v závodnej jedálni. Hodnota jedla je
3,75€ zamestnanec si dopláca 1€ ...Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 3,83€ za jednu zmenu,
zamestnanec si dopláca sumou 1€

-Príspevok na stravu zabezpečujeme stravovacími kartami

Ubytovanie je poskytované pre operátorov zdarma.

V prípade záujme je potrebné odoslať životopis prípadne nás kontaktovať na bezpl linke 0800500522 alebo 0917465632.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
-vysoká miera zodpovednosti
-manuálna zručnosť, logické myslenie
-ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
-praktické skúsenosti s vedením nízkozdvižného vozíka výhodou typu C, W1
-platné oprávnenie na vedenie motorového vozíka výhodou C a W1
-prax vo výrobnom prostredí výhodou a v logistike

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovak Republic
www.e-personal.eu

Kontaktné údaje:

Ingrid Filčáková
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovak Republic
Tel: +421917465632