Murár

14.09.2021 THERMICAL s.r.o.
Miesto práce: Košice mesto, Košice - okolie
Košice, Region Košice-okolie
Pozícia / odvetvie: Bricklayer, Tiler, Drywaller
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time, part-time, business licence
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dokončovacie práce v interiéri.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Zručnosti v stavebných prácach, ako sú: murovanie priečok, ťahanie omietok, obklady a dlažby, sadrokartónové stropy.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Firma, ktorá sa zameriava na technické zariadenia budov (vykurovanie, chladenie, zdravotechnika, vzduchotechnika)

Oblasť pôsobenia:

Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Adresa:

THERMICAL s.r.o.
Moyzesova 18
Košice
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Miroslava Maťašová
Moyzesova 18, Košice, 040 01, Slovak Republic
Tel: 0901767647