custom-banner

Hľadáte prácu na dve zmeny? Po odpracovanom pol roku máme pre Vás bonus 500€! Operátor - elektromechanik. Na prácu Vás zaškolíme.

14.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Region Liptovský Mikuláš
Pozícia / odvetvie: Electrotechnics and Power Engineering, Manufacture; Electro Mechanic, Quality Manager, Machine Operator in Engineering, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,10 EUR/hod.
priemerná mzda 900€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- jednoduchá práca podľa pracovných postupov, na ktorú Vás zaškolíme

Benefity a ďalšie výhody:

- rôzne bonusy v priemernej výške 200€ mesačne
- náborový bonus po odpracovanom pol roku - 500€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

- záujem o stabilnú prácu
- elektrotechnické vzdelanie výhodou