custom-banner

Senior Project Leader- marketingové projekty (Ref. č.: 1-19-36406/PF)

15.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Information Technologies - System Administration
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
1800 - 1800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte skúsenosť s riadením marketingových kampaní a chcete byť súčasťou jednej z najväčších výrobcov automobilov v Strednej Európe? Neváhajte sa nám ozvať!

Pracovná náplň zahŕňa:

- Byť podporou pri riadení tímových marketingových projektov
- Zastrešovať riadenie systému regionálneho marketingu a komunikáciu s obchodnou sieťou
- Komplexná starostlivosť a aktivácia sponzoringových partnerstiev
- Prispievať k rozvoju online platforiem
- Mať pod palcom time management projektov

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Second Level University Education
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky kandidáta:
- Minimálne 3-ročná skúsenosť s uskutočňovaním a riadením marketingových projektov
- Prax s digitálnym svetom marketingu a projektovým manažmentom
- Byť tímový hráč s proaktívnym myslením, kreativitou, organizačnými zručnosťami a vysokým pracovným nasadením
- Anglický jazyk na plynulo-komunikatívnej úrovni je PODMIENKOU