custom-banner

Ponúkame pozíciu operátora výroby so zvozom ZADARMO z Michaloviec

14.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice - Veľká Ida
Michalovce
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Quality Manager, Machine Operator in Engineering, Worker
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,60 EUR/hod.
4,60€/hod - základná mesačná mzda, priemerný mesačný zárobok 910€ brutto
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vykonávanie jednotlivých krokov pri výrobe snímačov a senzorov
- vizuálna kontrola výrobkov
- balenie a označovanie hotových výrobkov
- evidencia dokumentácie
- udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- práca na 4-zmeny
- miesto výkonu práce je vo Veľkej Ide

Benefity a ďalšie výhody:

- mesačný bonusový systém už aj počas skúšobnej doby
- zabezpečená doprava ZDARMO
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu
- zmenové príplatky nad rámec zákona
- bonus za odporúčanie zamestnanca
- mimoriadne bonusy za nadčasy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo výučným listom
- ochota pracovať na 4 zmeny (2 dni ráno, 2 dni poobede, 2 dni v noci, 2 dni voľno) - 7,5 hod. zmeny