Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Veľký Krtíš
Veľký Krtíš
Osloboditeľov 1116/45
99001

Region Veľký Krtíš
Pozícia / odvetvie: Services; Service Man
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2021
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Benefity a ďalšie výhody:

Stravovanie vo firemnej jedálni (teplé jedlo - na výber 3 druhy)
Prestávky v práci nad rámec Zákonníka práce
Príspevok pri narodenení dieťaťa 150 €
Poistenie proti škodám v zamestnaní pri obsluhe VZV 50%
Koncoročný bonus
Vitamínové balíčky
Mikulášske balíčky

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2021

Dátum pridania ponuky:
9. 6. 2021

Dátum poslednej aktualizácie:
23. 6. 2021

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:23. 8. 2021Informácie pre záujemcu:Neváhajte a pošlite životopis! O prácu sa uchádzajú aj kandidáti, ktorí nespĺňajú úplne všetky požiadavky.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.

Náplň (druh) práce
1. Dodržiavanie predpisov a pravidiel v oblasti BOZP a OPP.
2. Realizácia prestavbových a optimalizačných prác na výrobných zariadeniach, pri rozoberaní a skladaní výrobných zariadení, pri čistení
3. Realizácia poruchami podmienených opráv, riešenie okamžitých technických výpadkov a opravárenské práce v celej výrobe
4. Vykonávanie opráv a nastavenie elektrického zariadenia vo výrobe
5. Zabezpečenie prevádzky a údržby výrobného zariadenia
6. Vyhotovenie náhradných a konštrukčných súčiastok podľa výkresov a vzoriek
7. Vyhotovenie plánov opráv a realizácia opravných prác, vyhotovenie návodov na obsluhu, kontrolných záznamov, dokumentácia prevedených činností
8. Vypracovávanie technickej dokumentácie a zaznamenávanie jej zmien
9. Rozpoznanie a odstránenie technických chýb strojov a zariadení
10. Starostlivosť a poskytnutie pomoci opravárenskému a externému personálu pri prestavbe, opravách, uvedení do prevádzky, a pri TPM prácach
11. Starostlivosť o integrovanú výpočtovú techniku výrobných zariadení
12. Plánovanie a vykonávanie preventívnych a nápravných opatrení
13. Skladovanie materiálu
14. Obsluhovanie, údržba, zabezpečenie plynulého chodu automatizovanej (robotickej) výrobnej linky pre automobilový priemysel
15. Nastavovanie a obsluha častí tejto výrobnej linky a dohliadanie na jej správny a nepretržitý chod
16. Súčinnosť pri pravidelných údržbách, čistení a bežných oprávách
17. Spolupráca pri zavádzaní nových zariadení, technológií a ostatných investičných projektov
18. Vykonávanie a plnenie ďalších úloh súvisiacich s dohodnutým druhom práce podľa pokynov priameho nadriadeného

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

- Skúsenosti z oblasti strojnej a elektro údržby
- Odborná spôsobilosť elek.paragraf 22 podmienkou
- Technické myslenie, schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- Skúsenosti v automotive, resp. vo výrobnej spoločnosti výhodou
- Osobnosť s chuťou učiť sa a angažovať sa
- Základné znalosti z odvetvia hydrauliky a pneumatiky
- Základné znalosti prevádzky budov

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • technický talent
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

FYSAM Auto Decorative Slovakia s.r.o.
99001 Veľký Krtíš
Slovensko