custom-banner

Práca vo výrobe s ubytovaním na 3 zmeny_ NMnV

10.06.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Ul. Ľ. Podjavorinskej 16, Nové Mesto nad Váhom
Region Banská Štiavnica, Bardejov, Region Detva, Dolný Kubín, Košice, Region Liptovský Mikuláš, Region Lučenec, Region Martin, Námestovo, Region Revúca, Region Rimavská Sobota, Ružomberok, Region Trebišov, Region Tvrdošín, Region Veľký Krtíš; Levoča, Michalovce, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Vranov nad Topľou
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
780 brutto + 65€ variabilná zložka + zákonné príplatky + 13. a 14. plat
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Skladanie spätných zrkadiel a smeroviek,
Spájanie plastových dielcov,
Vizuálna kontrola kvality,
Osádzanie tesnení a konektorov.
Práca vhodná pre ženy aj mužov,
Práca v 3-zmennej prevádzke,
Doprava zo smeru Trenčín, Vrbové, Piešťany je zabezpečená.

Benefity a ďalšie výhody:

- variabilná zložka mzdy 65€
- 13. a 14. plat
- zabezpečené stravovanie v hodnote 0,50€

- odmena vo výške až 200€ za odporučenie nového zamestnanca
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)

Doprava:
- zabezpečená firemným autobusom na zmeny počas pracovných dní:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany (Banka) - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).
- možnosť ubytovania (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 150 km k sídlu zamestnávateľa)
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 150 km k sídlu zamestnávateľa

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis prípadne nás kontaktujte v pracovné dni medzi 9:00 a 16:00 na 421907901714.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Áno

Možnosť pracovať na 3 zmeny (aj v noci)
Práca v stoji
Dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou)
Pravidelná dochádzka
Vek min. 18 rokov