Obchodný zástupca

23.07.2021 Bc. Juraj Mikuš
Miesto práce: možnosť aj online
Slovak Republic; Banská Bystrica Region, Bratislava Region, Košice Region, Nitra Region, Prešov Region, Trenčín Region, Trnava Region, Žilina Region
Pozícia / odvetvie: Finance, Accounting, Commerce; Administration Clerk, Sales Manager, Sales Representative
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Pohyblivý mesačný príjem bude záležať hlavne od vašich ambícií, šikovnosti, flexibilite a schopnosti skĺbiť pracovný a súkromný život.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time, part-time, business licence
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

*pomoc a poradenstvo zákazníkom
*komunikácia, starostlivosť a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi
*podieľanie sa na raste spoločnosti
*podpisovanie zmlúv s obchodnými partnermi a zákazníkmi

Benefity a ďalšie výhody:

*Pridelenie osobného trénera na zaškolenie a pomoc do osamostatnenia na hore uvedenej náplni práce
*možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
*absolútna časová flexibilita
*komplexné preškolenie nových spolupracovníkov a získanie certifikátu
*ucelený koncept vzdelávania a osobnostného rozvoja ( aj online)
*zmluvne garantovaný kariérny postup
*práca možná aj z domu
*možnosť zvýšenia príjmu už po dvoch mesiacoch
*dovolenkovo-motivačný program pre najlepších spolupracovníkov
*možnosť medzinárodného pôsobenia

Ak hľadáte privyrobenie si popri práci , alebo VŠ , budovať kariéru a osobnostne sa rozvíjať, tak nám zašlite svoj životopis s fotografiou kliknutím na email alebo na Reagovať na ponuku.
Následne Vás budeme kontaktovať s termínom online pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

*minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
*bezúhonnosť
*výhodou sú obchodné skúsenosti
*ambícia vytvoriť dlhodobé hodnoty pre ľudí
*príjemné vystupovanie
*schopnosť získať si dôveru v tíme a u klientov
*ochota pracovať na svojom rozvoji a orientácia na výsledky

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Materská spoločnosť OVB Holding AG vznikla v roku 1970 v nemeckom Kolíne. Odvtedy sa vypracovala na jednu z popredných spoločností v oblasti finančného sprostredkovania v Európe. Má zastúpenie v 15 európskych krajinách a je tak jediným poskytovateľom finančných služieb, ktorý pôsobí v celej Európe. Široké európske pôsobenie stabilizuje výkonnosť a otvára rozmanité príležitosti rastu.

Na Slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Jej úsilie sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov.
Úspešný vývoj je založený na obchodnom modeli, ktorý v rámci takzvanej Allfinanz koncepcie sprostredkovateľských služieb sústreďuje pozornosť na priania a ciele svojich klientov.

Zároveň poskytuje našim finančným sprostredkovateľom spoľahlivý rámec pre ich samostatnú podnikateľskú činnosť v kariérnom systéme. Z dôslednej orientácie na klientov pramení ich spokojnosť, vernosť a ochota odporúčať naše služby aj ďalším ľuďom.

Oblasť pôsobenia:

Správa finančných trhov

Adresa:

Bc. Juraj Mikuš
8. mája 700/31
Nitra
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

8. mája 700/31, Nitra, 94901, Slovak Republic