Obchodný zástupca

12.07.2021 Bc. Juraj Mikuš

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: možnosť aj online
Slovak Republic; Banská Bystrica Region, Bratislava Region, Košice Region, Nitra Region, Prešov Region, Trenčín Region, Trnava Region, Žilina Region
Pozícia / odvetvie: Finance, Accounting, Commerce; Administration Clerk, Sales Manager, Sales Representative
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Pohyblivý mesačný príjem bude záležať hlavne od vašich ambícií, šikovnosti, flexibilite a schopnosti skĺbiť pracovný a súkromný život.
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time, part-time, business licence
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

*pomoc a poradenstvo zákazníkom
*komunikácia, starostlivosť a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov so zákazníkmi
*podieľanie sa na raste spoločnosti
*podpisovanie zmlúv s obchodnými partnermi a zákazníkmi

Benefity a ďalšie výhody:

*Pridelenie osobného trénera na zaškolenie a pomoc do osamostatnenia na hore uvedenej náplni práce
*možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
*absolútna časová flexibilita
*komplexné preškolenie nových spolupracovníkov a získanie certifikátu
*ucelený koncept vzdelávania a osobnostného rozvoja ( aj online)
*zmluvne garantovaný kariérny postup
*práca možná aj z domu
*možnosť zvýšenia príjmu už po dvoch mesiacoch
*dovolenkovo-motivačný program pre najlepších spolupracovníkov
*možnosť medzinárodného pôsobenia

Ak hľadáte privyrobenie si popri práci , alebo VŠ , budovať kariéru a osobnostne sa rozvíjať, tak nám zašlite svoj životopis s fotografiou kliknutím na email alebo na Reagovať na ponuku.
Následne Vás budeme kontaktovať s termínom online pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

*minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
*bezúhonnosť
*výhodou sú obchodné skúsenosti
*ambícia vytvoriť dlhodobé hodnoty pre ľudí
*príjemné vystupovanie
*schopnosť získať si dôveru v tíme a u klientov
*ochota pracovať na svojom rozvoji a orientácia na výsledky