Pracovník v agentúrnej kancelárii (Košice - Ťahanovce)

15.09.2021 Viktória Šuhajová
Miesto práce: Košice - Ťahanovce
Košice Region; Košice, Region Košice-okolie
Pozícia / odvetvie: Banking, Leasing and Insurance; Administration Clerk, Client Consultant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
- variabilná zložka
- kvartálne bonusy od 333 - 1222 eur
Termín nástupu do práce: from 1.10.2021
Druh pracovného pomeru: full-time, business licence
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v kancelárii
- kontakt s klientmi
- práca s databázou
- administratívna činnosť

Benefity a ďalšie výhody:

- teambuldingové akcie
- všetky školenia úplne bezplatné
- možnosť karierného rastu
- možnosť flexibilného pracovného času

Informácie pre uchádzača:

- práca je vhodná aj pre ľudí bez skúsenosti
- vytvorenie osobnostného profilu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (E-mail, WWW), Microsoft Excel, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Allianz - Slovenská poisťovňa a.s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.

Oblasť pôsobenia:

Životné poistenie

Adresa:

Viktória Šuhajová
Jána Francisciho 1689/26
Levoča
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Jána Francisciho 1689/26, Levoča, 05401, Slovak Republic
Tel: +421915333067