Kontrolór / ka

09.07.2021 ELKOND HHK, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: ulica Oravická č.1874
Trstená
Pozícia / odvetvie: Electrotechnics and Power Engineering; Controller
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: from 9.6.2021
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čomu sa venuje kontrolór?

• kontrole a meraniam výrobkov podľa postupov zaradených do systému kvality
• vyhodnocovaniu skúšok a meraní
• riešeniu problémov kvality - komunikuje problémy a rieši nezhody
• návrhom na zlepšenia a spolupráci pri ich realizácii
• pracuje v 12 hodinových zmenách

Rozvrh zmien: d - denná zmena, n - nočná zmena, v - voľno

1. týždeň: PO - 12d, UT - 12n, ST - v, ŠT - 12d, PI - 12n, SO - v, NE - v

2. týždeň: PO - 12n, UT - v, ST - 12d, ŠT - 12n, PI - v, SO - v, NE - v

3. týždeň: PO - v, UT - 12d, ST - 12n, ŠT - v, PI - 12d, SO - v, NE - v

Benefity a ďalšie výhody:

Čo Vám ponúkame ?

• perspektívnu prácu vo firme s dlhoročnou tradíciou, s profesionálnym strojovým vybavením
v príjemnom pracovnom prostredí
• mzdu vyplácanú vždy načas a presne podľa vopred dohodnutých podmienok
• plat vo výške od 800,- € mesačne pri odpracovaní priemerného mesačného fondu pracovného času
• profesionálny rast a tým spojené zvyšovanie mzdy už od prvého mesiaca po nástupe
• odmeny a rôzne ďalšie benefity
• pomoc a podporu od skúsených kolegov
• 5 týždňovú dovolenku
• účasť na športových a kultúrnych podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno