Práca pre študentov v predajniach, Kysucké Nové Mesto

20.07.2021 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na predajniach

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• Monotónna práca u nás nemá miesto. Vďaka tejto pozícii si tak udržíš ideálny balans – časť dňa stráviš za pokladňou, tu druhú zas „na nohách“ v predajni.
• Pre našich zákazníkov budeš stelesňovať Lidl. Práve ty máš vplyv na ich celkovú spokojnosť.
• Preto sa budeš snažiť, aby bola naša predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie.
• Zabezpečíš, že naši zákazníci nájdu v predajni vždy čerstvé produkty v dostatočnom množstve.
• Budeš pomáhať svojmu tímu všade, kde ťa budú potrebovať – v predajni aj v sklade danej predajne.
Ponúkaný plat (základná mzda):
4,00 EUR/hod.
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná hodinová mzda pri úväzku 20 hod./týž.: 4,00 € / hod.
Benefity a ďalšie výhody:
• Dlhodobú prácu až do ukončenia tvojho štúdia, pri ktorej si dobre zarobíš,
• pracovný čas, ktorý vieš zladiť so svojím rozvrhom,
• postupné zaškolenie, aby si svoju prácu zvládol/zvládla na jednotku,
• bezplatný asistenčný portál ak potrebuješ psychologickú, právnu či finančnú pomoc,
• občerstvenie na pracovisku, zdravé raňajky na začiatku mesiaca,
• vitamínový balíček a darček k narodeninám či k Vianociam,
• zľavy u našich partnerov,
• ak si navzájom sadneme, máš možnosť zamestnať sa v Lidl po skončení štúdia na plný úväzok.
Termín nástupu do práce:
by agreement (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
27.7.2021
Druh pracovného pomeru:
part-time

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
Student - University
• Si študent/ka dennej formy štúdia na strednej či vysokej škole.
• Máš viac ako 18 rokov.
• Dokážeš odpracovať 20 hodín za týždeň.
• Nechýba ti pozitívny vzťah k obchodu a chuť pracovať v dynamickom prostredí.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 151 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovak Republic
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na predajniach
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovak Republic