Pracovník SBS - 6,50 € + prémie

27.09.2021 Euro Secur SK,spol.s.r.o
Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Security officer, Security Guard
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,50 EUR/hod.
- práca na dohodu o pracovnej činnosti a mzda 6,50 €/hod.
- prémie až 100 €
Termín nástupu do práce: from 25.9.2021 to 31.7.2022
Druh pracovného pomeru: temporary work
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- detektívna činnosť priamo na predajni
- aktívne vyhľadávanie majetkovej trestnej činnosti
- spolupráca s dohľadovým centrom
- riešenie záchytových situácií
- spolupráca s orgánmi činnými v trestnom konaní
- aktívna spolupráca s klientom, konzultácie s kolegami a s bezpečnostným
partnerom predajne

Benefity a ďalšie výhody:

- príplatky za víkendy a sviatky
- možnosti záloh
- výplatný termín vždy 15. v mesiaci
- psychoteraputické a právne služby pre zamestnancov zadarmo
- možnosť kariérneho rastu
- seriózny a individuálny prístup ku každému zamestnancovi

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Jazykové znalosti: Slovak
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „S“) - PODMIENKOU!
- záujem o odbor v bezpečnosti
- skúsenosti z bezpečnosti sú výhodou, ale nie podmienkou
- otvorenosť novým informáciám z odboru bezpečnosti a schopnosť učiť sa
- proaktívny prístup a chuť vidieť za sebou výsledky

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Súkromá bezpečnostná agentura

Oblasť pôsobenia:

Súkromné bezpečnostné služby

Adresa:

Euro Secur SK,spol.s.r.o
Grösslingova 4
Bratislava - Staré Mesto
Slovak Republic

Kontaktné údaje:

Personální Oddělení
Grösslingova 4, Bratislava - Staré Mesto, 811 09, Slovak Republic
Tel: +420778522492