custom-banner

Projektový manažér - Sales

27.05.2021 I.K. Hofmann s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banská Bystrica
Pozícia / odvetvie: Project Manager, Cost Accountant
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 1200 EUR
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte nové výzvy? Tak neváhajte a posielajte nám svoje životopisy. Pre nášho klienta hľadáme šikovného kolegu, ktorý má záujem participovať na nových pilotných projektoch a zároveň má chuť pomáhať firme ďalej rásť. Čo to v praxi znamená sa dozviete, keď dočítate tento inzerát dokonca.
- priama komunikácia a udržiavanie úzkeho kontaktu už s existujúcimi a novými zákazníkmi;
- príprava cenových ponúk, textových častí ponúk, sprievodnej dokumentácie a ich vyhodnocovanie;
- vypracovávanie technologických kalkulácií;
- tvorba analýz, štatistík dopytov a ponúk;
- vyhľadávanie nových výrobných materiálov podľa dopytu zákazníka;
- vybavovanie bežnej obchodnej agendy;
- kontrola súťažných a zmluvných podmienok;
- práca s projektovou dokumentáciou;
- výber a oslovenie potenciálnych subdodávateľov doma aj v zahraničí;
- spolupráca priamo s výrobou a oddelením kvality pri zavádzaní pilotných technológii a výbere vzoriek.

Benefity a ďalšie výhody:

Koncoročné odmeny
Rôzne firemné akcie
Samozrejmosťou je mobil a PC
POHYBLIVÁ PRACOVNÁ DOBA
Karta Multisport
Príspevky na rehabilitácie, masáže a kultúrne podujatia
Služobné cesty

Ďakujeme za zaslané životopisy, avšak kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (intermediate - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Flexibilita,
Zodpovednosť
Obchodné zručnosti
Samostatnosť
Analytické myslenie
Zmysle pre detail