Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme montážnych pracovníkov do nitrianskej automobilky! Ponúkame motivujúce pracovné ohodnotenie a zmluvu na dobu neurčitú!

TRANSFER International Staff k.s.16.10.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Obsadzujeme pozície v prevádzkach karosárne, lakovne, montáže a kvality. Budete pracovať na výrobnej linke, kde výroba prebieha podľa vysokých štandardov kvality a presne definovaných procesov. Dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a venovať pozornosť detailom je vám vlastné? Takéto schopnosti u nás určite dobre využijete. Pracovná pozícia operátor/ka výroby je vhodná aj pre tých, čo nemajú skúsenosti z automobilového priemyslu. Radi vás všetko naučíme v našej Tréningovej akadémii. Spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a zabezpečíme vám potrebné školenia.

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

950 - 1 173 EUR/mesiac 905€-935€ základná mzda + motivačná odmena do výšky 15% + 13.plat + zákonné príplatky + príplatky za nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

• zmluva na dobu neurčitú
• od začiatku ako kmeňový zamestnanec
• 13-sty plat
• ubytovacie možnosti v blízkosti závodu so zabezpečenou pohodlnou a bezplatnou dopravou z/do práce. Cena za ubytovanie: 1. mesiac zadarmo 2. mesiac 50 EUR 3. mesiac 75 EUR od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR.
• príplatky za nadčasy nad rámec Zákonníka práce
• stravovanie len za 1 EUR, široká ponuka výberu jedál, plne vybavené oddychové miestnosti so širokou ponukou nápojov a malého občerstvenia z automatov
• zabezpečená zvozová autobusová doprava z rôznych smerov z okolitých miest aj obcí, v prípade dochádzania vlastným autom príspevok vo výške 20 EUR mesačne
• ročne vám poskytneme 300 EUR na svoj voľný čas, či už na relax, vzdelávanie, starostlivosť o zdravie alebo pohodlné nákupy.


Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Všetci kandidáti budú kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti


- prax v oblasti výhodou (nie je podmienkou)

- spoľahlivosť

- dobrý zdravotný stav

- ochota vycestovať za prácou

- ochota pracovať na zmeny (denná nočná)

- ochota učiť sa nové veci


Všeobecne požadované znalosti


- prax v oblasti výhodou (nie je podmienkou)

- spoľahlivosť

- dobrý zdravotný stav

- ochota vycestovať za prácou

- ochota pracovať na zmeny (denná nočná)

- ochota učiť sa nové veci