Vedúci pobočky/ office manager, administratívny pracovník

27.05.2021 Ing. Lukáš Hromják

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Work from home, Slovak Republic
Pozícia / odvetvie: Administration Clerk, HR Manager, Sales Representative
Ponúkaný plat (základná mzda): 150 - 2000 EUR
Termín nástupu do práce: from 1.7.2021
Druh pracovného pomeru: internship, part-time, business licence
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Činnosti:
- Manažérska (vedenie pobočky)

- Obchodná (obchodná činnosť zameraná na tvorbu obchodných kontaktov)

- Tvorba analýz (jednoduchá analýza ekonomických dát)

- Plánovanie (plánovanie podľa priorít zákazníka)

- Štátne príspevky a daňové výhody (pre rodiny a jednotlivcov)

Pracovisko:
- je z domu, z kancelárie alebo kombinácia. Miesto pôsobenia v rámci EÚ.

Benefity a ďalšie výhody:

Zaškolenie zadarmo
Pravidelné školenia na zdokonalenie zručností
Kariérny postup
Firemné benefity
Akreditované vzdelávanie
Flexibilný pracovný čas
Možnosť spolupráce aj popri VŠ (po vyštudovaní možnosť zotrvať)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

komunikatívnosť, chuť na sebe pracovať, korektnosť, dôveryhodnosť, lojalita