custom-banner

Finance Teamleader (Ref. č.: 3-7-36269/PF)

22.06.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-okolie
Košice
Pozícia / odvetvie: Finance, Accounting
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
1400 - 1800 EUR
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava kalkulácií, naceňovanie výrobkov
- príprava ročného finančného plánu a kvartálna aktualizácia plánu
- koordinácia menšieho účtovného tímu
- práca v systéme SAP
- spracovanie podkladov pre vedenie spoločnosti
- spracovanie štatistických výkazov
- príprava podkladov na mesačnú uzávierku
- skladová evidencia
- zastupovanie spolupracovníkov

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity budú prezentované vybraným kandidátom na pohovore.
Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností konkrétneho kandidáta.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Second Level University Education
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
German (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- aspoň 3 - ročná prax v oblasti vedenia účtovného oddelenia vo výrobnej spoločnosti
- ukončené VŠ ekonomické vzdelanie
- plynulá znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka je PODMIENKOU
- skúsenosť s controllingom a reportingom - výrobná firma
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť a proaktivita
- komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni
- flexibilita