Recepčná v salóne thajských masáží Aquacity Poprad

19.05.2021 Siam center Slovakia s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Thajské masáže, Aquacity Poprad
Region Poprad; Poprad
Pozícia / odvetvie: Administration Clerk, Seller, Receptionist
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
- mzda je rátaná za 15 pracovných dní - viac detailov na osobnom pohovore
- mzda + percentá z predaja tovaru
Termín nástupu do práce: from 1.7.2021
Druh pracovného pomeru: full-time, part-time
Termín ukončenia výberového konania: 19.6.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kompletné, samostatné vedenie recepcie:
- oboznamovať, informovať a komunikovať s návštevníkmi,
- mať detailný prehľad o masážach a masérkach, vedieť odporučiť masáž na profesionálnej úrovni
- starostlivosť o reprezentatívny vzhľad thajských masáží (upratovanie priestorov),
- vedenie kompletnej evidencie - o predaji masáží, tovaru, dochádzka,
- predaj masáži a tovaru - uchádzač musí byť dobrý predajca,
- občasné nákupy čistiacich, administratívnych potrieb atď..
- administratívne práce,
- obsluhovanie PC - ovládanie PC nutnosťou
- vodičský preukaz skupiny B nutnosťou
- pracovná doba: 11:00 - 13:00 14:00 - 20:00
- absolvované kurzy predaja výhodou
- reprezentatívny vzhľad

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca v príjemnom prostredí thajských masáží,
- flexibilné rozdelenie pracovných dní po dohode s druhou recepčnou/recepčným,
- možnosť zvýšenia zárobku (záleží na šikovnosti) - percentá z predaja tovaru,
- každý mesiac ľubovoľná masáž zadarmo,
- zľavy pre zamestnancov na tovar a služby.

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní
Požadované základné vedomosti o thajských masážach.
-životopis s fotkou posielať na: poprad @ thajskemasaze.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (advanced - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Internet (E-mail, WWW), Microsoft Excel, Microsoft Word, Cash Desk, MS Windows User

Hľadáme zodpovedného, samostatného človeka ktorý bude zodpovedný za chod celej prevádzky thajských masáží.
Prax s vedením akejkoľvek prevádzky je bonusom.