Špecialista pre logistiku a rozvoj

20.05.2021 TRAFIN OIL SK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilina Region; Bytča, Region Žilina; Žilina
Pozícia / odvetvie: Logistics/ Traffic and Supply Chain Controller, Marketing Officer
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 - 1200 EUR
- mzda od 700 EUR v čistom/mesiac
- po skúšobnej dobe prémie za dobre odvedenú prácu
Termín nástupu do práce: from 1.7.2021
Druh pracovného pomeru: full-time
Termín ukončenia výberového konania: 30.6.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• zabezpečenie bezchybného priebehu všetkých logistikých úloh vo firme,
• denný kontroling (kontrola vyvezeného oleja a zásob tovarov)
• zodpovednosť za dovoz a vývoz tovarov,
• spolupráca s dodávateľmi a vyhľadávanie nových, zabezpečenie a organizácia prepravného procesu,
• inventarizácia skladov,
• zodpovednosť za prepravu a dodanie tovaru, materiálu,
• administratívna práca (kontrola systému CMR, schvaľovanie logistických faktúr, archivácia dokumentov),
• denná komunikácia so šoférmi a s dispečingom,
• podpora pri realizácii projektov,
• komunikácia a obchodné stretnutia s úradmi,
• podpora marketingových aktivít.

Koho hľadáme:
• min. 1 ročné pracovné skúsenosti v oblasti logistiky/obchodu
• znalosť anglického jazyka (B1), a veľmi dobré ústne a písomné komunikačné zručnosti v slovenskom jazyku;
• iniciatívnosť, entuziazmus, odhodlanosť a schopnosť zvládať stres;
• cit pre tímovosť
• profesijná disciplína, precíznosť, všeobecný prehľad a analytické a logické myslenie, dobrá organizácia času
• znalosť MS OFFICE (Word, Excel, PowerPoint).

Čo ponúkame:
• pracovná zmluva
• plný úväzok
• flexibilná pracovná doba
• pracovné nástroje - notebook, mobilný telefón,
• istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
• stravné lístky
• osobné ohodnotenie
• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• práca v v príjemnej atmosfére
• príležitosť pracovať a rozvíjať sa v mladom a dobre koordinovanom tíme,
• teambuilding,
• nástup od 01.07.2021

Benefity a ďalšie výhody:

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: First Level University Education (Bachelor's Degree)
Jazykové znalosti: English (intermediate - B1)
Slovak
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B