Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme pracovníkov na všetky oddelenia - výroba nárazníkov do áut. Mzda až 1 100€. Doprava a ubytovanie zabezpečené. Možnosť pravidelných záloh.

TRANSFER International Staff k.s.24.07.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pozícia operátora výroby znamená komplentú montáž nárazníka
- zahŕňa to činnosti ako skrutkovanie, vŕtanie, orezávanie, vyrážanie, lepenie a iné. Taktiež náplňou práce môžu byť nákladky a výkladky dopravníkov či vizuálna kontrola.
Práca je v nehlučnej a modernej prevádzke.

Súčasťou pracovnej ponuky je aj kompletné zaučenie na pracovnú pozíciu.

Upresnenie platových podmienok

742€ (rast po skúšobnej dobe) + prémie až do výšky 170€ + príplatky za prácu na nočnej zmene

Benefity a ďalšie výhody

Prijatím do zamestnania získate pravidelný príjem, istoty, prácu pre stabilného zamestnávateľa a mnoho iného.

Medzi ďalšie benefity patria napríklad:

- zvýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe na 793 €
- prémie až do výšky 23%
- zákonné príplatky za zmennosť
- príplatky za nadčasy
- príplatky za sviatok nad rámec zákona
- zabezpečená strava
- DOPRAVA z okolia
- možnosť pravidelných záloh každý pondelok
- pomoc pri riešení exekúcií a s úradnými záležitosťami

Druh pracovného pomeru

full-time

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- prax vo výrobe veľkou výhodou

- ochota pracovať na 3 zmeny

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345