custom-banner

SAP FICO (Ref. č.: 1-16-36095/PF)

18.06.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Information Technologies - Software; SAP Specialist
Ponúkaný plat (základná mzda): 2600 EUR
2600 - 3400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do globálnej spoločnosti hľadáme SAP FI/CO konzultanta/ku, ktorého/ej úlohou bude:

- podpora, inovácie a práca na projektoch v oblasti SAP FI/CO
- support pre SAP FI/CO a VIM (3rd line)
- riešenie vzniknutých problémov v SAP
- spolupráca a poskytovanie konzultácií biznis a IT tímom
- analýza požiadaviek súvisiacich s finance a controlling procesmi
- návrh a implementácia SAP riešení pre oblasť FI/CO

Benefity a ďalšie výhody:

- 13.fixný plat
- 14. bonusový plat
- 2x ročne finančné odmeny do výšky 2 platov
- 3x home office za mesiac
- 3x sick days za rok
- 400€ benefit vo forme poukážok
- Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky a štátneho sviatku
- Flexibilná pracovná doba

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Jazykové znalosti: English (upper-intermediate - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:
- skúsenosti s návrhom a implementáciou SAP FI/CO VIM
- prehľad v incident, change a release managemente
- znalosť finančných procesov a SAP finančných modulov
- základná znalosť programovania
- vzdelanie v oblasti biznis informatiky alebo administratívy
- komunikatívna znalosť anglického jazyka (B2)