custom-banner

Dlhodobá brigáda_operátor-nastavovač na 3 zmeny

17.05.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavská 517 , TN - Záblatie
Region Ilava, Region Nové Mesto nad Váhom, Region Trenčín
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machinist
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,00 EUR/hod.
5,0€/hod + nočný príplatok 1,43€
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: temporary work
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Nastavenie strojov, a zariadení na pridelenom úseku /Gasket, Pleater, iné/
- Setup a nastavovanie zariadenia
- Denne vykonáva pridelené výrobné úlohy - montáž vzduchových filtrov podľa predpísaných štandardov v požadovanom čase a kvalite, vizuálna kontrola, balenie
- Kontrola a dodržiavanie technologických postupov
- Identifikovanie vzniknutých problémov a ich odstránenie
- Čítanie technických výkresov

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- zabezpečená bezplatná doprava autobusom zo smeru Ilava, Hôrka nad Váhom / NMnV
- práca od pondelka do piatku

V prípade záujmu nám prosím zašlite svoj životopis. Následne Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Elementary Education
Vhodné pre absolventov: Nie

- Ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- Manuálna zručnosť
- Práca v stoji
- Vek min. 18 rokov