custom-banner

Nastavovač, zoraďovač lisov, strojov a zariadení / 1300€

18.06.2021 Silgan Metal Packaging Nove Mesto a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovanská 1417/19, Nové Mesto nad Váhom
Region Nové Mesto nad Váhom; Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Machine Operator in Engineering
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
základná mzda 850 € + bonus 350 € záleží na kvalifikácii + príplatky za prácu v noci, sobotu, nedeľu
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- obsluha, nastavovanie a zoraďovanie lisov, výrobných strojov a zariadení na výrobu dien a viečok pre konzervy
- zabezpečenie plynulého chodu linky
- kontrola výrobných parametrov linky
- určenie opotrebovaných dielov a porúch lisov a strojov
- vykonávanie drobných mechanických opráv lisov a strojov
- dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia

Benefity a ďalšie výhody:

13. a 14. mzda vo výške priemerného zárobku
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- bohatý sociálny program (príspevky na športové, kultúrne podujatia, teambuildingy, Mikulášsky a vianočný večierok, vitamínové balíčky)
- zabezpečenie stravovania priamo v spoločnosti
- zabezpečenie dopravy v prípade mimoriadnej potreby práce mimo pracovné dni
- možnosť kariérneho rastu
- práca v stabilnej spoločnosti vyrábajúca obaly pre potravinársky a chemický priemysel v celej Európe

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať e-mailom, prípadne osobne na vrátnici spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného stretnutia s možnosťou prehliadky pracoviska.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary with Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Áno

- ochota pracovať v noci, práca na 3 zmeny v 7,5 hodinových pracovných zmenách,
- samostatnosť, zodpovednosť