custom-banner

Obsluha a nastavovanie tvárniacich strojov_práca na 2 zmeny_zabezpečená doprava

17.05.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom
Pozícia / odvetvie: Manufacture; Machinist
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,53 EUR/hod.
1049,50€/mesačne s príplatkami a bonusmi
Termín nástupu do práce: by agreement (ASAP)
Druh pracovného pomeru: full-time
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Práca je v dvojzmennej prevádzke
- Zabezpečená doprava na trase Brezová pod Bradlom -Myjava – Hrašné – Stará Turá – Nové Mesto nad Váhom a späť
- podieľať sa na výrobnom procese
- obsluha tvárniacich strojov – tvárnenie za tepla a za studena podľa výkresovej dokumentácie
- vkladanie a odoberanie kusov do/z stroja,
- nastavovanie lisovacích strojov podľa stanovených parametrov, meracie práce
- nastavovanie a obsluha zariadenia na indukčný ohrev
- vizuálna kontrola vylisovaných kusov
- v prípade potreby zastupuje na iných pracoviskách: brúsenie, vysekávanie, strihanie, ohýbanie, značenie, rovnanie
- dodržiavanie platných pracovných inštrukcií, výkresovej dokumentácie

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v 2 zmenne prevádzke
- zabezpečená doprava na trase Brezová pod Bradlom -Myjava – Hrašné – Stará Turá – Nové Mesto nad Váhom a späť
- zabezpečená strava-obed večera/0,50€ si hradí zamestnanec
- stabilita medzinárodnej spoločnosti
- práca na trvalý pracovný pomer
- bonusy a príplatky k základnej mzde

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: Secondary without Leaving Examination
Vhodné pre absolventov: Nie

- ukončené SŠ vzdelanie v strojárskom odbore
- základné znalosti strojárskej výroby
- čítanie výkresovej dokumentácie
- zodpovednosť